Nieśmiertelniki z grawerem ze stali – biżuteria stylowa, unikalna i bezpieczna

akcesoria meskie

W nadchodzącym sezonie nieśmiertelniki z grawerem wciąż należą do popularnych ozdób. Chętnie sięgają po nie mężczyźni w różnym wieku. I choć są biżuterią typowo męską – podobają się również części kobiet, które cenią ich surową stylistykę, a także możliwość personalizacji. Czym się kierować przy wyborze nieśmiertelnika z grawerem dla siebie? Jak wybrać nieśmiertelnik na prezent?

Jakie nieśmiertelniki z grawerem mamy do wyboru?

Zainteresowanie nieśmiertelnikami z grawerem sprawiło, że na rynku pojawił się duży wybór tego typu biżuterii. Wciąż kupimy nieśmiertelniki najprostsze (w postaci cienkiej, srebrnej blaszki na łańcuszku), jeżeli jednak lubimy, gdy nasza biżuteria przyciąga spojrzenia – możemy wybierać spośród nieśmiertelników ozdobnych. W tej chwili w sklepach dostępne są nieśmiertelniki z powierzchnią błyszczącą, drapaną, matową, satynowaną. Bardzo efektownie prezentują się nieśmiertelniki posiadające zdobienia dookoła blaszki. Projektanci biżuterii oferują nam nieśmiertelniki z ozdobami ze stali nierdzewnej, czy też ozdobami wykonanymi z barwionej skóry naturalnej. Osobom, które lubią bardziej ozdobną biżuterię z pewnością spodoba się zwyczaj noszenia więcej niż jednego nieśmiertelnika jednocześnie (więcej nieśmiertelników to również okazja do grawerowania dłuższego tekstu).

Na jakie okazje możemy założyć nieśmiertelnik z grawerem?

Stylowe nieśmiertelniki z grawerem są lubiane między innymi z tego powodu, że można je zakładać na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy idziemy do pracy, na siłownię, czy na uczelnię – nieśmiertelnik zawsze pasuje do naszej stylizacji. Jedynie mężczyźni zmuszeni ze względu na swój charakter pracy przestrzegać ścisłych zasad dress code muszą niekiedy ukryć biżuterię pod ubraniem (z tego względu rekomenduje się im zakup nieśmiertelników na dłuższych, cienkich łańcuszkach).

Jaki kolor nieśmiertelnika wybrać?

Pierwotnie nieśmiertelniki miały srebrną barwę. Dziś mamy możliwość kupienia biżuterii wykonanej ze stali szlachetnej w kolorze złotym, a nawet czarnym. Przy wyborze określonego nieśmiertelnika warto wziąć pod uwagę swój typ kolorystyczny. Osoby o ciepłym typie kolorystycznym dobrze prezentują się w złocie. Jeżeli mamy chłodny odcień cery i włosów, możemy zdecydować się na srebro. Kompromisem pomiędzy srebrem i złotem są czarne nieśmiertelniki wyprodukowane ze stali chirurgicznej.

Czym się kierować przy zakupie swojego pierwszego nieśmiertelnika?

Jeśli kupujemy nieśmiertelnik z grawerem po raz pierwszy, musimy pamiętać, że biżuteria ta może zupełnie inaczej wyglądać na zdjęciu, a inaczej w rzeczywistości. Zamiast kupować produkt, który dobrze prezentuje się na modelu, zastanówmy się jakie są nasze potrzeby. Biżuteria musi pasować do stylizacji jakie nosimy na co dzień. Nie powinniśmy się również czuć nią przytłoczeni. Jeśli ubieramy się elegancko, na początek dobrze jest zainwestować w nieśmiertelnik klasyczny, pozbawiony większej ilości ozdób.

Nieśmiertelnik z grawerem na prezent – nie dla każdego

Nieśmiertelnik z wymyślonym przez siebie grawerem możemy podarować w prezencie. Pamiętajmy jedynie o tym, że jest to raczej prezent dla bliskich nam osób. Mężczyzna, z których nie mamy szczególnie bliskich relacji prawdopodobnie nie będzie chciał nosić biżuterii z dedykacją od nas. Kupując nieśmiertelnik na prezent musimy pamiętać o wyborze łańcuszka w odpowiednim rozmiarze (w żadnym wypadku nie powinien być on za krótki, ani też zbyt długi).

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz