Celia Krychowiak zachwyca nowoczesną, miejską stylizacją!

jesienne trendy

Celia Krychowiak na co dzień inspiruje obserwatorów w mediach społecznościowych swoimi nietuzinkowymi propozycjami modowymi. Tym razem znana blogerka, a prywatnie żona Grzegorza Krychowiaka wybrała stylizację w nowoczesnym, miejskim wydaniu, łącząc elegancką marynarkę z popularnymi kolarkami i odważnym, jedwabnym stanikiem. Całość dopełniła czarnymi, skórzanymi botkami na grubej podeszwie z najnowszej kolekcji marki Kazar. 

Celia i Grzegorz Krychowiakowie uchodzą za jedną z najlepiej ubranych par w Polsce. Piłkarz rodzimej reprezentacji wspólnie z żoną chętnie dzielą się swoimi modowymi stylizacjami w mediach społecznościowych, zarażając odbiorców miłością do współczesnego, miejskiego stylu w eleganckim wydaniu. Tym razem blogerka i influencerka zachwyciła internautów niezwykłym zestawieniem, łącząc elegancką marynarkę z czarnymi kolarkami i jedwabnym stanikiem. Całość uzupełniła skórzanymi botkami na masywnej podeszwie, które podczas pobytu w Polsce wybrał dla niej mąż. Znajdziemy je wśród propozycji z najnowszej kolekcji marki Kazar na sezon jesień-zima 21/22.

Jesienne trendy

Skórzane, minimalistyczne botki na grubej podeszwie zwanej potocznie „traktorem” od dawna królują w jesiennych trendach i wybiegach znanych na całym świecie marek luksusowych. Pomimo swojego solidnego, paramilitarnego charakteru nie narzucają zdefiniowanego stylu. Akcentują każdą stylizację, dodając jej wyrazistego, miejskiego sznytu. To stylowy, a zarazem wygodny model na jesienne, deszczowe dni.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz