Internet, Usługi internetowe

Jak wygląda praca agencji reklamy?

Jak wygląda praca agencji reklamy?

W dzisiejszym cyfrowym świecie reklama odgrywa niezwykle istotną rolę w promocji produktów i usług. Agencje reklamowe stanowią kluczowy element tego procesu, tworząc kreatywne kampanie i strategie marketingowe. Jednym z przykładów takiej agencji jest Adcreator, Internetowa Agencja Reklamy. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, jak wygląda praca agencji reklamy i jakie są jej główne zadania. (więcej…)
przeczytaj całość
Jakie są typy (rodzaje) stron internetowych?

Jakie są typy (rodzaje) stron internetowych?

Tworząc stronę warto poznać jakie mamy możliwości jej budowy gdyż strona internetowa powinna być dopasowana przede wszystkim do celu jaki ma realizować i generować ruch. Istnieje kilka dróg i możliwości tworzenia stron w zależności od typu i charakteru branży w jakiej działamy. Przed podjęciem współpracy z agencją interaktywną warto zastanowić się nad tym jaki typ strony internetowej będzie nam potrzebny. W tym celu dobrze postawić kilka pytań już na starcie realizacji, które pozwolą sprecyzować nasze oczekiwania względem strony. (więcej…)
przeczytaj całość
Jakie są najlepsze sposoby na przechowywanie pieniędzy?

Jakie są najlepsze sposoby na przechowywanie pieniędzy?

Przechowywanie pieniędzy ma ogromne znaczenie, ponieważ to, gdzie i w jaki sposób są schowane ma wpływ na to w jakim stopniu są zabezpieczone. Wiele osób decyduje się na trzymanie swoich oszczędności na kontach bankowych. Jednak są również osoby, które decydują się na przechowywanie wszystkich pieniędzy w domu – czy to rozsądne i z jakiego powodu ktoś decyduje się na taki krok? Chcesz dowiedzieć się, gdzie Twoje pieniądze będą najbezpieczniejsze? W takim razie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego. (więcej…)
przeczytaj całość
Portale randkowe online – czy można znaleźć na nich miłość?

Portale randkowe online – czy można znaleźć na nich miłość?

Obecnie coraz więcej kontaktów międzyludzkich nawiązywanych jest przez Internet. Warto wiedzieć, że powstaje coraz więcej portali randkowych, na których można poznać swoją drugą połówkę. Tak przynajmniej zapewniają twórcy portali. Jednak pojawia się pytanie, czy korzystanie z takich stron jest w ogóle bezpieczne i może przynieść oczekiwany efekt? Chcesz dowiedzieć się nieco więcej na ten temat? W takim razie koniecznie zdecyduj się na zapoznanie z naszym poradnikiem, w którym wyjaśniamy kilka kwestii w tym temacie. (więcej…)
przeczytaj całość
Rynkowe wyzwania i trendy w e-handlu

Rynkowe wyzwania i trendy w e-handlu

Lockdown wywołany przez pandemię wiosną ubiegłego roku zasadniczo wzmocnił branżę e-commerce, która i tak do tego czasu notowała dynamiczne wzrosty. Społeczna izolacja stworzyła jednak nowe możliwości w zakresie realizacji zakupów drogą online, a także otworzyła e-handel na nowe grupy odbiorców, które do tej pory w głównej mierze wybierały stacjonarne wizyty w sklepach. (więcej…)
przeczytaj całość
Innowacyjne aplikacje ułatwiające życie

Innowacyjne aplikacje ułatwiające życie

Postęp technologiczny jest ważnym elementem rozwoju cywilizacji. Coraz więcej mamy do czynienia z digitalizacją. Gazety są wydawane w formie elektronicznej, książki w formie e-booków. Wiele sklepów stacjonarnych przenosi swoją działalność do sieci. Usługodawcy coraz częściej reklamują swoje oferty w Internecie, by przyciągnąć jak największą liczbę klientów. Płatności wykonywane telefonem, zamawianie jedzenia, rezerwacje noclegów, zakup biletów – to najszybszy i najbardziej komfortowy sposób dla użytkowników smartfonów. Wystarczy kilka kliknięć w wyświetlacz telefonu. (więcej…)
przeczytaj całość
„Chmurowy monopol” może nie służyć bankom

„Chmurowy monopol” może nie służyć bankom

Sektor finansowy coraz szybciej podąża w stronę cyfryzacji i migrowania swoich zasobów do chmury obliczeniowej. Nie tylko ze względu na optymalizację kosztów IT czy problemy z pozyskaniem specjalistów, ale także powszechny zwrot w stronę cyfrowej bankowości. Jak wynika z najnowszej analizy Juniper Research, już do 2026 roku korzystać z niej będzie ponad połowa światowej populacji. (więcej…)
przeczytaj całość
Twoje dane Twoja odpowiedzialność

Twoje dane Twoja odpowiedzialność

W ciągu minionych 18 miesięcy pandemia uniemożliwiła wielu pracownikom pracę w biurze. Rządy na całym świecie zachęcały do tego, aby w miarę możliwości pracować z domu. Choć wiele krajów, stopniowo znosi restrykcje, wszystko wskazuje na to, że w postcovidowej rzeczywistości praca hybrydowa stanie się normą. Według analityków IDC, do roku 2023 osoby pracujące z domu będą generować 60% danych. (więcej…)
przeczytaj całość
Sprzątanie 4.0 – jak aplikacje pomogą utrzymać porządek?

Sprzątanie 4.0 – jak aplikacje pomogą utrzymać porządek?

Idea Przemysłu 4.0 to koncepcja opisująca proces transformacji technologicznej i organizacyjnej. Obejmuje zmiany technologiczne, ale też nowy sposób pracy i roli ludzi w przemyśle. W pojęciu tym zawierają się również aplikacje, z których użytkownicy korzystają coraz częściej, wybierając tzw. przełomowe innowacje (disruptive innovation)[1]. Dostępne z poziomu smartfona narzędzia, umożliwiające proste zamówienie transportu czy posiłku sprawiły, że tysiące klientów odwraca się od tradycyjnych usługodawców kierując się w stronę innowacyjności połączonej z niespotykaną wcześniej użytecznością. Do popularnych wśród użytkowników narzędzi dołączy wkrótce Batmaid – aplikacja, która umożliwi proste i bezpieczne zamówienie pomocy w sprzątaniu mieszkania. (więcej…)
przeczytaj całość