Czym Cię zaskoczy odkurzacz pionowy?

odkurzacz

Najbardziej popularnymi odkurzaczami są wciąż tradycyjne odkurzacze workowe. Jednak coraz częściej, kupując nowy sprzęt, rozważamy wybór odkurzacza pionowego, który jest znacznie bardziej komfortowy w użytkowaniu. Przykładem może być Hoover H-Free 500 HF522NPW 011, który jest bezprzewodowy, lekki, poręczny i bardzo zwrotny. Co więcej odkurzacz po złożeniu ma tylko 69 cm wysokości, a zatem łatwo go przechować w szafie lub innym schowku. Czym nas jeszcze zaskoczy bezprzewodowy odkurzacz pionowy Hoover?

Wszechstronny

H-FREE 500 to odkurzacz stworzony do pracy w każdych warunkach. Zakurzone podłogi i dywany, sierść zwierząt na sofach, rozsypane okruszki na stole, kurz pod sufitem, czy zakurzona tapicerka samochodowa? Dla odkurzaczy Hoover to nie problem. Zostały one zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób zadbać o czystość wszystkich powierzchni w domu. Znajdujący się w zestawie szeroki wybór akcesoriów ułatwi i przyspieszy czyszczenie różnych powierzchni i dotarcie do wszelkich zakamarków. Pomoże nawet w uprzątnięciu naszego samochodu. A umieszczona na szczotce lampa LED oświetli ciemne przestrzenie pod łóżkiem lub sofą.

 

Lekki i zwrotny

Niewielka waga odkurzacza Hoover H-Free 500 – zaledwie 2,2 kg – przekłada się na wysoki komfort jego obsługi. Tak lekkim odkurzaczem znacznie łatwiej jest manewrować i docierać do trudno dostępnych miejsc. Sprzyja temu także obrotowy korpus odkurzacza, który z powodzeniem wyczyści przestrzeń w narożnikach lub pod meblami.

 

Łatwy w przechowywaniu

Odkurzacz Hoover H-Free 500 HF522NPW 011 jest także bardzo wygodny w przechowywaniu – po złożeniu jego wysokość to zaledwie 69 cm, co pozwala na wygodne przechowywanie, na przykład w szafce kuchennej, pod zlewem lub w innym schowku. Docenią to z pewnością właściciele niewielkich mieszkań, gdzie przestrzeń jest na wagę złota.

 

Wydajny

Bezprzewodowy odkurzacz Hoover H-FREE 500 jest niezwykle wydajny i świetnie radzi sobie zarówno z powierzchniami twardymi (podłogi drewniane, kamienne, panele czy płytki), jak i z dywanami. Dba o to bezszczotkowy kompaktowy silnik H-Lab, który zapewnia stałą moc i bardzo dużą siłę ssania.

 

Bezprzewodowy

Ważnym atutem odkurzacza Hoover H-Free 500 jest pełna wolność od okablowania. Użytkownik nie musi się już martwić o bliski dostęp do gniazdka elektrycznego. Co więcej, przewód elektryczny nie plącze się nam między nogami, co znacząco zwiększa komfort odkurzania.

 

Długo pracuje na jednym ładowaniu baterii

Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego to jedna z kluczowych cech, na które zwracają uwagę osoby posiadające mieszkania lub domy o większej powierzchni. Odkurzacz Hoover wyposażony jest w baterię litowo-jonową, dzięki której czas pracy na jednym ładowaniu wynosi do 40 minut, co z pewnością wystarczy na sprzątnięcie większości domów. Zamontowany na obudowie baterii wyświetlacz pozwala na stałe monitorowanie poziomu jej naładowania. A po zakończonym odkurzaniu możemy podłączyć odkurzacz bezpośrednio do prądu lub wyjąć baterię i naładować ją w dowolnym miejscu, jak telefon.

 

Wyczyści samochód

Sprzątanie auta, ze względu na ograniczoną możliwość manewrowania w jego wnętrzu, jest często kłopotliwe. Bezprzewodowy odkurzacz H-Free 500 można w łatwy sposób zmienić w mniejsze, ręczne urządzenie, które z powodzeniem pomoże kierowcom w utrzymaniu czystości w samochodach. Dzięki niewielkim rozmiarom i kompaktowej budowie, bez trudu dotrzemy w nawet najbardziej niedostępne miejsca, pozostawiając samochód czysty i pozbawiony śladów kurzu.

 

Praktyczny

Kolejnym atutem odkurzacza Hoover H-Free 500 jest pojemny zbiornik na nieczystości. Ogranicza to nasz kontakt z kurzem i alergenami. Nie sposób nie docenić też możliwości “zaparkowania” urządzenia w pozycji pionowej. Jeśli nagle musimy na przykład odebrać telefon, wystarczy postawić go w dowolnym miejscu, bez obawy o to, że się przewróci.

 

Łączność wi-fi

Odkurzacz H-FREE 500 wyposażony jest także w łączność wi-fi, dzięki której mamy dostęp do dodatkowych funkcji w dedykowanej aplikacji Hoover Wizard. Możemy w niej sprawdzić poziom naładowania baterii oraz uzyskać informacje na temat czyszczenia filtra czy konserwacji pojemnika na kurz. Jedną z przydatnych funkcji jest także „Kontrola rodzicielska”, która uniemożliwia dzieciom przypadkową aktywację odkurzacza. A dla pilnujących swojej wagi dostępny jest kalkulator spalonych podczas odkurzania kalorii.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz