Drugi sezon MądrzeJEMY niedługo na antenie!

zdrowie

Nie mogło być inaczej! Po sukcesie pierwszej edycji, widzowie już niebawem zobaczyć będą mogli nowe odcinki, budzącego duże zainteresowanie, programu MądrzeJEMY. Jak pokazały wyniki oglądalności pierwszego sezonu, edukacja Polaków w zakresie żywienia jest stale niezwykle potrzebna. Dlatego Carrefour, wspólnie z Katarzyną Bosacką zdecydował się kontynuować tworzenie programu, dotyczącego zdrowego odżywiania i dokonywania mądrych wyborów żywieniowych.


Podobnie, jak w pierwszej edycji na widzów czeka 10 odcinków, w których Katarzyna Bosacka podejmie próbę zmiany codziennych nawyków żywieniowych Polaków. Edukatorka i propagatorka świadomych wyborów, ponownie spotka się w pracowni MądrzeJEMY z uczestnikami, którzy przejdą przez serię eksperymentów dotyczących ich codziennego odżywania. Na nową, ciekawą i niezwykle różnorodną grupę uczestników czekają nie lada wyzwania. A wszystko zgodnie z myślą: jak jeść, by lepiej i zdrowiej żyć.

W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek! Formuła programu uległa zmianie, a nowością w MądrzeJEMY2 jest współprowadzący. Katarzynie Bosackiej towarzyszyć będzie ulubieniec widzów, zdobywca Telekamery – Bartek Jędrzejak. Przeprowadzi on reporterskie śledztwa w kwestii pochodzenia produktów, ale też zdradzi ciekawostki, którymi wzbogaci edukacyjny wątek prowadzony przez Katarzynę Bosacką.

Etykiety

Katarzyna Bosacka ponownie prześwietli etykiety produktów, podpowiadając które składniki należy wyeliminować z diety. Sprawdzając sklepowe półki, doradzi które produkty warto mieć w swojej kuchni, a których lepiej unikać, a także jakie zamienniki wybrać. Bartek Jędrzejak oraz uczestnicy odwiedzą tych, od których najlepiej kupować, chcąc jeść i żyć zdrowo – lokalnych producentów i ich gospodarstwa oraz fermy.

W drugim sezonie prowadzący odpowiedzą na pytania i sprawdzą m.in. czym właściwie jest BIO, jak ograniczyć ilość spożywanego mięsa, jak budować dietę dziecka tak, aby zapobiegać otyłości, czy tłuszcze, sól i cukier to wrogowie zdrowia. Katarzyna Bosacka podpowie, jak sprawdzić świeżość jedzenia, czego możemy dowiedzieć się z etykiety, ale też jak jeść, by nie zabijać planety. A Bartek Jędrzejak uzupełni tę wiedzę o przydatne ciekawostki.

Premiera pierwszego odcinka II sezonu zaplanowana jest na 18 września w TVN godz. 17.25. Program emitowany będzie także na antenie  TTV, oraz w serwisie Player.. Za koncepcję programu, konkursu dla widzów na obu antenach oraz za działania strategiczne, planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Kreatywnego Contentu BrandTime.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz