Egurrola Cup w Blue City!

tańczące dziewczyny

Podczas turnieju będzie można podziwiać niezwykły talent, pasję i zaangażowaniemłodych tancerzy, którzy w wakacje intensywnie trenowali, aby we wrześniu zaprezentować efekty swojej pracy przed publicznością. Wśród najlepszych tancerzy zespołów i grup turniejowych zobaczymy półfinalistów i finalistów Egurrola Summer Cup – turnieju rozgrywanego w wakacje podczas obozu tanecznego Egurrola Dance Summer w Augustowie.

Co w programie?

Dwa dni wypełnione taneczną rywalizacją urozmaicone będą konkursami i animacjami tanecznymi dla publiczności.

Taniec, pasja i niesamowite emocje! To wszystko będzie czekać na publiczność zgromadzoną w Blue City w czasie Egurrola Cup. Na scenie zaprezentują się tancerze w najbardziej widowiskowych stylach: disco dance, tańcu jazzowym i hip hopie. Wszyscy są bardzo stęsknieni za występami przed publicznością, a ta, gromadząca się w Blue City, zawsze wyjątkowo mocno ich wspiera i dopinguje – mówi Agustin Egurrola, założyciel Egurrola Dance Studio i przewodniczący jury programu „You Can Dance. Nowa generacja”. Wszystkie dzieci i młodzież w wieku 3-16 lat, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tańcu zapraszam 12 września na bezpłatne lekcje otwarte w szkole Egurrola Dance Kids na poziomie +2 –  dodaje choreograf.

 – Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na występy utalentowanych tancerzy, tym bardziej że przyjadą do nas ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio. Po tak długiej nieobecności widowiska Egurrola Cup w Blue City, spowodowanej pandemią, wydarzenie zapowiada się wyjątkowo emocjonująco” – mówi Yoram Reshef, wiceprezes zarządu Blue City Sp. z o.o.

 

Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Pamiętając o zasadach bezpieczeństwa, wszyscy odwiedzający Blue City będą zobowiązani do zasłaniania nosa i ust. Podczas trwania wydarzenia wdrożone zostaną niezbędne procedury sanitarne służące zapewnieniu tancerzom i widzom komfortowej zabawy. Ponadto publiczność zostanie usytuowana co najmniej 2 metry od sceny, a parkiet, na którym występować będą zawodnicy, będzie systematycznie dezynfekowany.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz