Epic Drama – serialowe propozycje na czerwiec

nowości

Czerwcowa ramówka kanału Epic Drama obfituje w atrakcyjne nowości, jak i cały szereg znanych i cieszących się dużą popularnością wśród polskich widzów produkcji.

Nadawca szczególnej uwadze telewidzów poleca seriale:

Linie podziału

Wiosna 1945 r., ostatnie chwile przed upadkiem Rzeszy. W Tannbach grupa fanatycznych nazistów przygotowuje ostatni morderczy atak na współobywateli. Wkrótce do miasta wkraczają Amerykanie, którzy ostatecznie kończą wojnę. Ale świętowanie trwa krótko, bo pojawiają się także Rosjanie. Oba mocarstwa uznają Tannbach za swoje — w efekcie możemy zobaczyć miniaturową wersję tego, czym w przyszłości będzie zimna wojna.

Poldark – Wichry losu

Rok 1790. Zamieszki i rewolucja wiszą w powietrzu. Ross Poldark musi walczyć o wolność, kiedy George Warleggan dąży do uznania go za rewolucjonistę, co oznaczałoby wyrok i egzekucję. Francis i Elizabeth są przerażeni — czy Demelza zdoła uratować Rossa przed nim samym?

Dynastia Tudorów

Na początku nowego sezonu serii obserwujemy króla sfrustrowanego postawą Watykanu, który odmawia zgody na anulowanie małżeństwa z Katarzyną Aragońską i poślubienie Anny Boleyn. Pragnienie Henryka ma wiele źródeł — są wśród ich próżność, namiętność, odważny indywidualizm, ale pierwsze skrzypce gra nieokiełznana ambicja i chęć spłodzenia syna, dziedzica i kontynuatora dynastii Tudorów.

Stróż prawa

Nowy Jork, rok 1865, tuż przed zamachem na prezydenta Lincolna. W dzielnicy irlandzkich imigrantów pleni się zbrodnia, choć dowództwo miejscowej policji przejmuje twardy generał Brendan Donovan. „Potrzebujemy porządku” — grzmi Donovan, ale impulsywny detektyw Corcoran nie zgadza się na bezmyślne wykonywanie jego rozkazów i wymierza sprawiedliwość w sposób, który uważa za najlepszy – nie zawsze zgodnie z literą prawa.

Kanał Epic Drama rozpoczął nadawanie w Polsce w grudniu ubiegłego roku, a jego podstawową ofertę programową stanowią współczesne seriale kostiumowe. Szeroki zakres emitowanych produkcji obejmuje przede wszystkim tematykę wojenną, przygodową, kryminalną, romantyczną i obyczajową.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz