Jaki nadruk na koszulkach jest najbardziej trwały?

koszulki z nadrukiem

Wykorzystanie nadruku na koszulkach, jest dość powszechne. Zarówno, jeżeli chodzi o duże, jak również małe firmy. Wiele osób prywatnych wykorzystuje koszulki ze spersonalizowanym nadrukiem dla celów własnych.

Nadruk na koszulkach – metoda solwentowa

Wiele firm oferuje druk solwentowy na koszulkach. Obecnie do wyboru można znaleźć trzy rodzaje tego nadruku: eco, mild i twardy. Czym one się różnią? Tym, że są coraz bardziej trwalsze. Z tym jednak, że trzeba uwzględnić to, iż wraz z twardością, rosnąć może również toksyczność. Z uwagą należy więc dobierać zastosowanie tej metody nadruku, która pozwala na uzyskanie niezwykłego nasycenia kolorów.

Nadruk na koszulkach daje możliwość wykonania niezwykle skomplikowanych projektów. Dzięki temu będzie można bez trudu wyróżnić się z tłumu – na czym na pewno zależy wielu firmom. Pozwoli to na zrealizowanie tych dużych, jak również tych mniejszych zleceń. Takie koszulki reklamowe na pewno staną się dumą niejednej firmy, która dba także o wizerunek swojej firmy.

Nadruk na koszulkach – na co uważać przed złożeniem zamówienia?

Druk solwentowy na koszulkach można zamówić w wielu drukarniach sitodrukowych. Całe zamówienia można złożyć drogą internetową. Odzież reklamowa zostanie dostarczona pod wskazany adres. Na co jednak należy uważać, zanim złoży się zamówienie? Na samego wykonawcę. Czy jest to firma, która jest godna zaufania? Warto sprawdzić drukarnię, aby wiedzieć, że ma się do czynienia z firmą, która należy do profesjonalistów. Trzeba również zapytać o możliwość wykonania indywidualnego projektu (jeżeli firma takowego nie posiada), jak również cenę. Drukarnie chętnie przygotowują dla swoich klientów bezpłatną wycenę. To na ich podstawie będzie mozna wybrać najkorzystniejszą ofertę. Obecnie można bez trudu zamówić taki nadruk na koszulkach, który wykonywany jest przy udziale nowoczesnego parku maszynowego. Do tego używane są również bezpieczne farby, jakie zapewniają piękne nasycenie kolorów.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz