Który dom dla rodziny będzie najbardziej funkcjonalny?

dodatkowe pomieszczenia

Dom w zabudowie bliźniaczej, z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami z pewnością lepiej odpowiada na potrzeby dużej rodziny, niż mieszkanie, nawet przestronne. Doskonale jest to widoczne na poznańskim rynku pierwotnym. – Stawiamy na taki projekt, by finalnie dom był maksymalnie funkcjonalny – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu More Place. Deweloper buduje już III etap Osiedla Przy Jeziorach w Poznaniu.

Dziś już wszyscy wiemy – do komfortowego mieszkania potrzeba nieco więcej przestrzeni, zwłaszcza, kiedy możemy lub wręcz musimy przejść w tryb pracy zdalnej i więcej czasu spędzamy we własnym M. Coś, co dziś jest dla nas oczywiste, jeszcze przed pandemią nie miało aż takiego znaczenia. Nowe wnioski kupujących dość szybko przełożyły się na ich preferencje, a co za tym idzie, także sam proces sprzedaży zarówno mieszkań, jak i domów. Mieszkania 3- i 4-pokojowe zlokalizowane w budownictwie wielorodzinnym zyskują dość łatwo swoich właścicieli. Natomiast coraz większa grupa klientów, poszukując przestrzeni, woli zrobić jeszcze jeden krok i od razu zdecydować się na własny dom. – Szczególnie zauważamy to w przypadku rodzin z dziećmi, które są w naszej inwestycji dość dużą grupą klientów.

Projekt dla wszystkich

Proponowane przez nas domy wyróżniają się nie tylko powierzchnią powyżej 100 mkw. Projekt każdego lokalu bliźniaczego umożliwia zaaranżowanie garderoby na każdym poziomie, a dodatkowo także pralni i suszarni na piętrze. Ponadto większość sypialni w naszych domach ma powierzchnię ponad 12 mkw., co stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne. Dla rodzin z dziećmi to ma znaczenie, ponieważ miejsc do przechowywania potrzebują zwykle więcej – mówi Tomasz Pietrzyński z firmy More Place. Komfort zapewni łazienka zarówno na parterze, jak i na piętrze. – Takie dodatkowe przestrzenie mają znaczenie dla rodzin, ponieważ czynią dom funkcjonalnym – zauważa Tomasz Pietrzyński. Domy na Osiedlu Przy Jeziorach są oddawana w standardzie deweloperskim, dzięki czemu można wnętrze zaaranżować zgodnie z własnymi preferencjami, co stanowi sporą przewagę wobec nieruchomości z rynku wtórnego.

Dodatkowy atut, to działka, na której stoi każdy lokal bliźniaczy. Dzięki powierzchni blisko 500 mkw., możliwe jest stworzenie przestrzeni do wykorzystania przez każdego członka rodziny. Zielony ogród pozwala na aktywność fizyczną, np. joga, stretching, czy gra w piłkę z dziećmi. Osiedle Przy Jeziorach znajduje się blisko aż trzech poznańskich jezior: Strzeszyńskiego, Kierskiego i Kierskiego Małego. – Ten fakt doceniają nasi klienci, ponieważ każde popołudnie mogą spędzać trochę, jak na wakacjach. W zasadzie każdego dnia można zaplanować wycieczkę rowerową, bez strat czasu na dalekie wyjazdy za miasto. Dlatego lokalizacja naszej inwestycji odpowiada wielu klientom – wyjaśnia Tomasz Pietrzyński. Potwierdzają to liczby, ponieważ w III etapie inwestycji 9 z 28 lokali znalazło swoich nabywców. Do biura sprzedaży More Place regularnie kolejne zapytania od osób zainteresowanych zakupem. Klienci doceniają wspomniane udogodnienia i klasyczny projekt dwupoziomowego domu, w ramach którego parter stanowi strefę dzienną, a piętro – wypoczynkową, z sypialniami.

Trzeba się śpieszyć

Warto podkreślić, że docelowo w inwestycji znajdzie się 56 lokali w zabudowie bliźniaczej, każdy w podobnym projekcie. W I etapie powstało 6 domów, czyli łącznie 12 lokali. Wszystkie zostały przekazane nabywcom. Natomiast II etap obejmuje 8 budynków – 16 lokali. Większość z domów trafiła w ręce klientów, a część jest realizowana. Jednocześnie trwają prace we wspomnianym III etapie. – Chcąc tutaj zamieszkać, warto skontaktować się z naszym biurem możliwie szybko. Zapraszamy również do domu pokazowego, zlokalizowanego na I etapie osiedla – podsumowuje Tomasz Pietrzyński z firmy More Place.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz