Nie masz pomysłu na czas wolny? Wystartował portal z ofertą warsztatów twórczych

pasjonaci rzemiosła

Wystartował nowy portal www.feblik.pl, który zgromadzi warszawskich pasjonatów rzemiosła i rękodzieła. Oferta przygotowana przez twórców projektu – Marzenę i Andrzeja Kołodziej – to zarówno warsztaty rzemieślnicze, artystyczne, jak i ekologiczne, które będą okazją do stworzenia designerskiego rękodzieła oraz pozwolą na zdobycie nowych umiejętności.

Co kryje się za tajemniczą nazwą portalu?

Czytelnikom Małgorzaty Musierowicz feblik znany jest z powieści o tym samej nazwie, natomiast według słownika języka polskiego oznacza sympatię do kogoś. Dla Marzeny Kołodziej, współzałożycielki portalu to – klucz do świata ludzi pełnych pasji i wolności, którzy robią to, co kochają. – Feblik, to przede wszystkim miejsce z ofertą wartościowych warsztatów oraz, które łączy ludzi, zarówno twórców, jak i tych, którzy dopiero poszukują swojej pasji – dodaje Andrzej Kołodziej.

Z Feblikiem nauczysz się tworzyć m.in. kosmetyki naturalne czy makramę

Na portalu znajdziemy warsztaty rzemieślnicze, w tym renowacji mebli, kaletnicze, introligatorskie, nożownicze, tkackie; artystyczne, a w ich ramach warsztaty makramy, linorytu, drzeworytu, ceramiczne, biżuterii, kaligraficzne, sitodruku, rysunku artystycznego, nie zabraknie też zajęć z obszaru ekologii, florystyki, kosmetyków naturalnych, a także warsztatów zielarskich czy pszczelarskich. Bogatą ofertę już niedługo dopełni blog, który ma być inspiracją do rozwoju i spędzania wolnego czasu z bliskimi.

– Chcemy być także przestrzenią wymiany opinii między pasjonatami a poszukiwaczami. Dzięki dołączeniu do portalu części lifestylowej w postaci bloga, mamy szansę dotrzeć do bardzo dużej grupy zainteresowanych twórczym spędzaniem czasu i stworzyć największą tego typu społeczność w Warszawie – dodaje Marzena Kołodziej. Na blogu będą pojawiały się relacje z warsztatów, spotkań z twórcami i wydarzeń, których partnerem jest Feblik.

Przejrzysty układ i intuicyjna nawigacja

Poruszanie się po portalu ułatwią zakładki tematyczne, a wśród nich zakładka warsztaty, vouchery i poznaj nas. Treści prezentowane są w nowoczesnej formie tekstowej i graficznej, nie zabraknie inspirujących historii i wywiadów wideo z pasjonatami. Równolegle treści publikowane będą w kanałach społecznościowych jak Facebook i Instagram. Feblik.pl działa w responsywnej wersji, co pozwala na komfortowe korzystanie z portalu na urządzeniach mobilnych. Ponadto, serwis posiada mobilne formy płatności, więc za warsztat zapłacimy w szybki i bezpieczny sposób.

Starannie dobrani partnerzy

Prowadzący warsztaty oferowane przez portal feblik.pl zostali wybrani osobiście przez twórców portalu. – Przy wyborze kierowaliśmy się zarówno jakością samych warsztatów, jak i osobowością każdego z nich – dodają. Każdy z warsztatów ma swoją osobną zakładkę, gdzie odwiedzający znajdą wyczerpujące informacje o pracowni, o prowadzącym, o warsztacie, a także o tym, dla kogo jest dedykowany i czego można się dzięki niemu nauczyć.

Twórczo w pojedynkę lub z bliskimi

– Na warsztaty można wybrać się w pojedynkę bądź zabrać ze sobą rodzinę czy paczkę znajomych. I nieważne czy jesteś początkujący, czy doświadczony, bo zawsze znajdziesz coś dla siebie. Wyszukasz i kupisz warsztaty w prosty oraz szybki sposób, oszczędzając czas, który przeznaczysz na coś, co naprawdę lubisz robić – dodaje Andrzej.

Portal dla wszystkich

Feblik.pl jest dostępny dla każdego — nie jest wymagana rejestracja. Użytkownicy mogą łatwo kupić warsztat dla siebie lub bliskich – np. w postaci vouchera, a twórcy-pasjonaci zainteresowani poprowadzeniem warsztatu mogą dodać swoją ofertę, za pomocą zakładki „Moje konto”.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz