Oszczędzaj zagranicą

program zniżkowy

Do programu zniżkowego należą tysiące obiektów, w tym muzea, hotele, restauracje i inne. Ponadto legitymacja już sama w sobie zawiera korzyści płynące z jej posiadania, dzięki niej można bez problemu potwierdzić swój status studenta prawie na całym świecie. Zobacz gdzie możesz oszczędzić najwięcej!

Odwiedź Berlin z ISIC

Wyjazd do stolicy naszego zachodniego sąsiada wcale nie musi być kosztowny! Posiadacze legitymacji ISIC mogą korzystać z wielu zniżek. Niezależnie czy zamierzasz podziwiać wspaniałą kolekcję zabytków, czy też poszukujesz innej formy rozrywki, zniżki w Belinie są niemalże wszędzie! Odwiedź Pergamon Museum ze zniżką 50% lub Deutsches Spionagemuseum płacąc o 7 euro mniej niż inni. Po zwiedzaniu muzeów warto się odprężyć i zobaczyć najsłynniejsze miejsca w Berlinie podczas wycieczki rikszą po mieście, oczywiście ze zniżką 20% lub wybrać tradycyjną formę zwiedzania z przewodnikiem oszczędzając  nawet 10% tylko dlatego, że jesteś posiadaczem legitymacji ISIC.

Oszczędź w Kopenhadze nawet 100%!

Korzyści płynące z ISIC to nie tylko wspaniałe zniżki, ale także wejścia do obiektów zupełnie za darmo! W stolicy Danii wejście do Muzeum Designu dla posiadaczy karty jest bezpłatne. Warto także wybrać się w niezwykle ciekawe miejsce jakim jest Tycho Brahe Planetarium, w którym dowiesz się wiele niesamowitych rzeczy o wszechświecie, a dodatkowo zaoszczędzisz 20% na cenie biletu. Jeśli podczas zwiedzania tego uroczego miasta najdzie Cię ochota na rozrywkę, wybierz się do kina lub teatru i oszczędź odpowiednio 10% i 40% od ceny biletu! Zaś gdy po całym dniu wrażeń zgłodniejesz, wybierz jedną z dziesiątek restauracji i kawiarni objętych programem zniżkowym, z których większość oferuje zniżki w granicach 15%.

Czeska Praga tania jak nigdy

Gdy zdecydujesz się odwiedzić naszego południowego sąsiada, to pamiętaj, aby w czeskiej Pradze zarezerwować nocleg, który jest tańszy niż myślisz, pod warunkiem, że posiadasz legitymację ISIC, która obniży jego cenę nawet o 10%. Po zakwaterowaniu się w swoim hotelu lub hostelu, wypadałoby wybrać się na zwiedzanie miasta. Polecamy Muzeum Narodowe, Galerię Narodową w Pradze oraz ogrody zamkowe – wszystkie te atrakcje objęte są zniżkami do 50%. Jeśli wolisz doświadczyć Pragi w bardziej aktywny sposób, skorzystaj z rabatu na dziesiątki aktywności, wśród nich m.in. jest tunel aerodynamiczny, jazda Lamborghini czy paintball laserowy. Na zakończenie dnia zasmakuj w sławnej na całą Europę czeskiej kuchni i wybierz się na kolację do jednej z wielu restauracji które oferują zniżki na legitymację  ISIC.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz