Pralki i suszarki Samsung teraz w promocji ze zwrotem na konto aż do 1000 PLN

pralki

Celem inżynierów Samsung jest projektowanie urządzeń gwarantujących doskonałą wygodę podczas codziennego użytkowania, a jednocześnie oszczędzających energię. Doskonałym przykładem są pralki i suszarki wyposażone w inteligentne technologie, które usprawniają procesy i optymalizują zużycie zasobów, w tym także detergentów. Teraz, dzięki trwającej promocji cashback, kupując zestaw pralka i suszarka otrzymasz dodatkową korzyść w postaci zwrotu na konto aż do 1000 zł.

Inteligentnie i wygodnie

Codzienne obowiązkowe czynności wykonujemy często w sposób machinalny. Czemu więc tracić czas i energię na coś, co może zrobić za nas urządzenie? Panel AI Control w pralkach Samsung zapamiętuje preferencje użytkownika, aby później automatycznie je rekomendować. Nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa*. Co więcej, zadaniem programu Pranie Optymalne AI jest optymalizacja zużycia zasobów, co umożliwiają specjalne czujniki dostosowujące długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. Co jeśli pranie już się rozpoczęło, a w garderobie pozostała potrzebna na jutro koszula? AddWash™ to dodatkowe drzwi, które umożliwiają dodawanie ubrań w trakcie cyklu**, więc nie musimy już czekać na jego zakończenie. Ponadto, dzięki połączonej z panelem AI Control aplikacji SmartThings, zdalnie dobierzemy ustawienia i włączymy urządzenie, a także je wyłączymy***. Wszystko z myślą o komforcie użytkownika, jaki zapewnia większa kontrola nad domowymi obowiązkami.

Z korzyścią dla środowiska

Zaawansowane technologie Samsung służące wygodzie obsługi AGD idą w parze z energooszczędnością. Na szczególną uwagę zasługuje zastosowana w pralkach technologia EcoBubble™, dzięki której możemy skutecznie prać w niskiej temperaturze*****. Niższa temperatura prania oznacza mniejsze zużycie energii elektrycznej potrzebnej na ogrzanie wody. Technologia EcoBubble™ opiera się na działaniu specjalnego generatora piany, który łączy ze sobą detergent, powietrze i wodę, jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania. Wytworzona w ten sposób aktywna piana wnika głęboko w tkaninę skutecznie usuwając zanieczyszczenia już w 30 stopniach. Suszenie ubrań w suszarce AI Control podlega podobnej automatyzacji jak proces prania przy użyciu programu Pranie Optymalne AI. OptimalDry™ to inteligentny system suszenia wyposażony w czujniki wilgoci, temperatury i poziomu zabrudzenia wymiennika ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty na bieżąco dostosowuje czas suszenia chroniąc ubrania i oszczędzając energię elektryczną. Technologia pompy ciepła zastosowana w suszarkach zapewnia energooszczędny, ekonomiczny i delikatny dla tkanin proces suszenia ubrań. Pralki Samsung AI Control odznaczają się najwyższą klasą efektywności energetycznej A, a suszarki A+++.

W zestawie jeszcze lepiej

Suszarka automatyczna to spora oszczędność miejsca, ale także czasu. Dzięki niej ograniczymy widok suszących się w ubrań w przestrzeni mieszkalnej, a także zminimalizujemy konieczność prasowania. Funkcja Bez zagnieceń w suszarkach Samsung AI Control sprawi, że ubrania po wyjęciu z urządzenia nie będą wymagały prasowania lub prasowanie ich będzie o wiele łatwiejsze. Dzięki programowi Suszenie 35’ wysuszenie wsadu o wadze do 1 kg zajmie zaledwie 35 minut. To jeszcze nie koniec, ponieważ pralka, na podstawie wybranego programu prania, zasugeruje odpowiedni program suszenia. Dzięki inteligentnej współpracy urządzeń połączonych ze sobą za pomocą panelu AI Control użytkownikowi pozostaje jedynie przełożenie ubrań z jednego bębna do drugiego.

Obejrzyj materiał video, aby uzyskać więcej informacji o pralkach z panelem AI Control: https://www.youtube.com/watch?v=2TIcyxZqy7Q

Start promocji cashback – jak z niej skorzystać?

Planujesz zakup pralki lub suszarki? A może zestawu combo, który zrewolucjonizuje domowe pranie? Postaw na unikalne, wygodne i energooszczędne technologie Samsung, które teraz zostały objęte promocją.

Kupując wybraną pralkę lub suszarkę Samsung otrzymasz do 500 zł zwrotu, a decydując się na zestaw – pralka i suszarka – nawet do 1000 zł zwrotu na konto.

Aby wziąć udział w promocji i otrzymać zwrot należy dokonać zakupu wybranej pralki, suszarki lub zestawu od Samsung. Następnie należy zarejestrować zakup na stronie internetowej www.pralki.samsung.pl, nie później niż do 21 dni od dokonania transakcji, oraz zostawić opinię o produkcie. Promocja trwa od 06.09.2021 do 17.10.2021 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska sp. z o.o. Lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji dostępne są na www.pralki.samsung.pl

*W oparciu o uczenie maszynowe rozwijającej się bazy danych użytkowników zawierającej prawie 28 milionów cykli prania. Dane dotyczące liczby skumulowanych cykli, które są wykorzystywane do sugerowania cykli, będą stale ewoluować w czasie w oparciu o wzorce użytkowania użytkownika i innych podobnych użytkowników.

**Drzwi AddWash™ można otworzyć pod warunkiem, że temperatura bębna nie przekracza 50°C.

***Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android 8.0 oraz iOS 6.0 lub nowszej). Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung Account.

 ****Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.

***** Czas suszenia może się różnić w zależności od rodzaju materiału.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz