Słodkie „lądowanie” w centrum Warszawy za nami

samolot

Blisko 4 tysiące batonów, jedyna niepowtarzalna replika samolotu RWD-13 oraz niezliczona ilość uśmiechów w blasku słońca – tak w tym roku celebrowano Dzień Czekolady na Placu Defilad. Obecność repliki samolotu RWD-13, którego dawnym właściciel był sam Jan Wedel, w centrum stolicy zapowiadała również premierę nowego serialu ,,Receptura”. 

W ostatnią sobotę na Placu Defilad miało miejsce niecodziennie świętowanie Dnia Czekolady. Samolot RWD-13, który „wylądował” w Warszawie był atrakcją, która cieszyła zarówno starszych, jak i młodszych przechodniów. Oczywiście w ten dzień nie mogło zbraknąć słodkości. Z uwagi na to, że w serialu ,,Receptura” ogromną rolę odgrywają pianki Ptasie Mleczko®, 4 września marka E. Wedel zagwarantowała odwiedzającym kultowy przysmak  – tym razem w formie batonika.

Jan Wedel, był zarówno wybitnym cukiernikiem i dyrektorem Fabryki Czekolady, jak i zdolnym marketingowcem. Jego pomysły wyprzedzały czasy, w których żył i wyobraźnie niejednego przedsiębiorcy. Zakupiony przez niego samolot RWD-13 stał się więcej niż latającą maszyną, został narzędziem do tworzenia reklam – rozrzucano z niego cukierki nad polskimi plażami, a także ulotki na warszawskich wydarzeniach. Z ogromnym podziwem wspominamy kreatywne dokonania Jana Wedla, a jednocześnie wiemy, jak wysoko zawiesił poprzeczkę. Świętując 170-lecie marki E.Wedel chcieliśmy zapewnić wielbicielom czekolady równie ciekawe atrakcje, jak te które Jan Wedel wdrażał w życie w latach 30. Stąd pomysł na serial ,,Receptura”, który łączy rozrywkę z opowieścią o bogatej historii najstarszej polskiej marki czekolady – mówi Dominika Igielińska, Branded Content Manager E. Wedel

 

,,Receptura” – rozrywka i historia w jednym

Model samolotu zobaczymy w nowej produkcji ,,Receptura”, którą możemy oglądać na TVN o godz. 21.30 w każdą niedzielę, a także na Player.pl. Serial „Receptura” to sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równolegle w okresie międzywojennym oraz teraźniejszości, w intrygujący sposób przeplata ze sobą perspektywę tradycji ze współczesnością. Serial jest niekonwencjonalną formą celebracji jubileuszu – 170-tych urodzin E.Wedel. ,,Receptura” nie tylko oferuje widzom ciekawą rozrywkę i relaks, ale także przybliża barwną postać Jana Wedla (w tej roli Jacek Koman), który był wielkim innowatorem słodkiego przedsiębiorstwa, filantropem oraz szanowanym warszawiakiem.

„Receptura” emisja w każdą niedzielę o 21:30 TVN, a także na Player.pl

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz