Szafki łazienkowe z lustrem – praktyczny element wyposażenia łazienek

jakie szafki do lazaienki

Szafki do łazienki z lustrem to praktyczne rozwiązanie do niemal każdej łazienki. Na uwagę zasługują głównie w mniejszych pomieszczeniach, w których pełnią zarówno funkcję lustra, szafki do przechowywania, jak i oświetlenia. Oprócz swego praktycznego zastosowania lustra z szafką pełnią także rolę dekoracyjną, a to za sprawą szerokiej oferty wielu producentów. Jakie lustro z szafką do łazienki wybrać? Zapraszamy.

Szafki z lustrem do łazienki – rodzaje

Szafki z lusterkiem do łazienki występują w wielu wymiarach, dzięki czemu odnajdą się w każdym wnętrzu. Najmniejsze meble liczą 40 cm długości i znajdą uznanie zarówno w mikroskopijnych łazienkach, jak i toaletach, natomiast większe modele występują w rozmiarach 60cm, 80cm, a nawet 100 cm. Szafki z lusterkiem występują również w wielu wariantach kolorystycznych. Dostępne są zarówno klasyczne, białe meble, jak i czarne, szare, niebieskie, w kolorze drewna, jak i modele w całości pokryte lustrem. Decydując się na zakup szafki lustrzanej, warto sięgać po produkty renomowanych producentów, którzy obejmują gwarancją swoje wyroby. Wysokiej jakości szafki łazienkowe z lustrem producentów Cersanit, Koło, Roca, Elita znajdziesz w salonie z wyposażeniem łazienek Pati Art Studio. 

Szafki z lustrem – do jakich wnętrz?

Szafki z lustrem są funkcjonalnym rozwiązaniem do każdej łazienki. Szczególne uznanie znajdują w pomieszczeniach o mniejszych metrażach, w których ważne jest zagospodarowanie każdego kawałka przestrzeni. Stanowią wygodny mebel do przechowywania kosmetyków, leków, środków czystości czy innych akcesoriów łazienkowych. Ponadto, dzięki obecności lustra, optycznie powiększają pomieszczenie. Montaż lustra z szafką nad umywalką pozwoli mieć wszystkie, niezbędne do codziennej pielęgnacji kosmetyki pod ręką, co z pewnością usprawni poranną toaletę. 

Szafka lustrzana sprawdzi się również w większych łazienkach, jak również sporych pokojach kąpielowych. Do takich pomieszczeń warto wybrać mebel dwu- lub nawet trzydrzwiowy, który będzie dodatkowo stanowił element dekoracyjny wnętrza. 

modna lazienka

Lustra łazienkowe z szafką – dodatkowe funkcje

Decydując się na montaż szafki łazienkowej wiszącej z lustrem możesz wybierać spośród szerokiej oferty producentów. Dostępne modele mogą być dodatkowo wyposażone w oświetlenie, które ułatwi poranną toaletę czy wykonanie makijażu, a ponadto wyeliminują konieczność montażu dodatkowego oświetlenia. Wewnątrz szafki znaleźć się mogą szklane półki z regulowaną wysokością, gniazdkiem elektrycznym oraz zawiasami z funkcją cichego domyku

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz