Wybieramy niezawodne modele pneumatycznych kluczy udarowych

klucze pneumatyczne

Jesteś właścicielem zakładu przemysłowego? Prowadzisz punkt serwisowy specjalistycznych urządzeń? A może masz warsztat mechaniki samochodowej? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś w myślach “tak”, to z pewnością zainteresuje Cię oferta pneumatycznych kluczy udarowych. Zastanawialiśmy się, jaki model dostępny na rynku może śmiało zasługiwać na polecenie. Okazało się, że takich produktów jest przynajmniej kilka. Oto rezultaty naszej krótkiej analizy.

Kup w Atmo klucz udarowy do kół… marki Atmo!

Na początku chcemy wspomnieć, że poniższy artykuł postanowiliśmy stworzyć na podstawie oferty specjalistycznego sklepu internetowego z narzędziami pneumatycznymi Atmo.com.pl. To jedna z największych platform sprzedażowych tego rodzaju asortymentu na polskim rynku. Katalog produktów Atmo jest naprawdę bardzo obszerny, dlatego taki przekrój propozycji narzędziowych umożliwia dokonanie wyczerpującego porównania.

Co ciekawe, wśród pneumatycznych kluczy udarowych do kół znajdują się także produkty stworzone przez wytwórnię narzędzi Atmo. Interesującą propozycją jest chociażby poręczny model Atmo AT-200 1130NM. Sprawdza się zwłaszcza w zakładach wulkanizacyjnych, gdzie trzeba odkręcać nawet kilkaset śrub dziennie. Dzięki zastosowanej funkcji Light Power 110Nm nie występuje ryzyko uszkodzenia felg wykonanych z aluminium.

Opisywany klucz pneumatyczny AT-200 1130NM posiada oprócz tego czterostopniową regulację przepływu powietrza oraz wytrzymały na obciążenia stalowy cylinder. Produkt cieszy się dobrą opinią ze względu na obudowę o ergonomicznym kształcie. Wybór tego klucza pneumatycznego do kół ma również tę zaletę, że punkt serwisowy Atmo zlokalizowany jest w Warszawie. Ewentualna naprawa lub okresowy przegląd mogą być zatem wykonane w błyskawicznym tempie.  

Inne propozycje niezawodnych kluczy pneumatycznych

W asortymencie sklepu Atmo dominują jednak produkty wytworzone przez azjatyckie marki z długą historią istnienia. Przez dziesiątki lat firmy te udoskonaliły stosowaną technologię, dzięki czemu współczesne udarowe klucze pneumatyczne okazują się tak niezawodne w codziennej pracy warsztatowej, produkcyjnej i serwisowej.

Warto w tym miejscu wspomnieć o japońskiej marce Fuji i jej produkcie, czyli pistoletowym kluczu udarowym Fuji FW-250P-1 EC. To sprzęt z najwyższej półki, który doskonale sprawdza się w warunkach przemysłowych. Model cechuje wysoka moc (aż 1200 Nm) oraz imponująca prędkość obrotowa (5000 obrotów na minutę). Przy tym wszystkim Fuji FW-250P-1 EC jest stosunkowo lekki. Waży tylko 5,3 kg, więc łatwo nim operować nawet przez kilka godzin.

Z grupy kluczy udarowych dodatkowo warto wyróżnić m.in:

  • klucz pneumatyczny do kół Kuani KI-858,

  • japoński klucz udarowy Vessel GT-1700BX,

  • miniaturowy klucz udarowy MP Product AP-6142.

Zajrzyj już teraz na stronę Atmo.com.pl, a z pewnością szczegółowy opis jednego z przedstawionych produktów ostatecznie nakłoni Cię do złożenia zamówienia.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz