Wybierasz się na aktywne wakacje? Zadbaj o higienę intymną podczas podróży!

globulki

Na tę porę czekałaś cały rok. Wreszcie możesz wyruszyć na szlak, zmierzyć się z wodnym żywiołem czy zwiedzić kolejną perłę renesansu. Pamiętaj jednak, że do walizki warto spakować coś, co sprawi, że nic nie zakłóci wymarzonych wakacji: globulki Gynauxil – preparat, który wspiera kobiety z nawracającymi dolegliwościami miejsc intymnych.

Chyba żadna z nas nie lubi się pakować na urlop. Dlatego dobrym pomysłem na przyspieszenie tej niewdzięcznej czynności jest zrobienie sobie listy rzeczy, które na pewno powinny znaleźć się w walizce. Jeśli jesteś aktywną podróżniczką, koniecznie włóż do wakacyjnej apteczki: zestaw plastrów na odciski, klapki pod prysznic, chusteczki nawilżane, żel do dezynfekcji, krem z filtrem, preparat na komary i… globulki dopochwowe Gynauxil.

Zabezpiecz się

Podczas podróży często trudno jest zachować taką higienę miejsc intymnych, jak w domu. Upały, długie siedzenie w środkach komunikacji, wysiłek fizyczny, korzystanie ze zbiorników wodnych i łazienki, którym daleko do sterylności, sprawiają, że wrażliwe obszary są narażone na namnażanie się drobnoustrojów. Jeśli problem ten jest ci znany i chcesz mu zapobiec, nie zapomnij już przed wyjazdem sięgnąć po preparat, który utrzyma pH pochwy na prawidłowym poziomie i stworzy w drogach rodnych barierę zmniejszającą rozwój bakterii i ryzyko powstawania grzybic.

Globulki dopochwowe Gynauxil to wyrób medyczny przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, który zawiera składniki umożliwiające selektywne namnażanie bakterii Lactocacillus Vaginalis. Bakterie te w wyniku metabolizmu węglowodanów produkują kwas mlekowy oraz zakwaszają środowisko pochwy. Kwas hialuronowy w składzie gwarantuje szybszą regenerację wrażliwych powierzchni tkankowych, działa przeciwzapalnie i nawilża, a kwas mlekowy działa ściągająco i łagodnie przyżegająco, a także przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwpierwotniakowo. Po włożeniu globulki w drogach rodnych tworzy się żelowa powłoka, która chroni, działa nawilżająco i hamuje wnikanie oraz dalsze namnażanie szkodliwych drobnoustrojów w środowisku pochwy.

Warto podkreślić, że globulki Gynauxil jako jedyne na rynku posiadają w składzie specjalne podłoże z ekstraktem drożdżowym, stanowiące pożywkę dla pałeczek kwasu mlekowego i przyspieszające ich namnażanie. Stwarza ono optymalne warunki do selektywnego namnażania się wyłącznie dobrych bakterii Lactobacillus vaginalis, co pozwala na szybką odbudowę flory biologicznej pochwy, zgodnej z jej specyfiką właściwą dla poszczególnych kobiet. Dzięki unikatowemu składowi, łączącemu kwas mlekowy, kwas hialuronowy oraz selektywne podłoże, preparat Gynauxil uzyskał pozytywną opinię Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz