Czym jest strap on?

erotyka

Asortyment akcesoriów i gadżetów erotycznych stale się powiększa, oferując ciekawe produkty dla kobiet i mężczyzn. Niektóre doskonale sprawdzają się w przypadku par jednopłciowych, inne urozmaicają zbliżenia pomiędzy kobietą i mężczyzną. Strap on doskonale sprawdza się w przypadku par homoseksualnych i heteroseksualnych. Do czego służy strap on? Jak korzystać z tego akcesorium erotycznego? Podpowiadamy.

Strap on w teorii i praktyce

Szukając gadżetów erotycznych, które urozmaicą intymną relację, warto bliżej przyjrzeć się dość specyficznemu akcesorium, którym jest strap on. To rodzaj uprzęży, która pozwala na zamocowanie dilda lub wibratora w celu odbycia stosunku waginalnego, analnego i oralnego oraz peggingu, który jest formą dominacji kobiety nad mężczyzną, uwzględniając penetrację odbytu partnera za pomocą erotycznych gadżetów. Strap on jest również jednym z często stosowanych akcesoriów BDSM.

Strap on to akcesorium erotyczne, które dostępne jest w kilku rodzajach. Może swoim wyglądem przypominać uprząż lub bieliznę, do której mocujemy dildo. W zależności od rodzaju strap on zapewnia dodatkowe korzyści, umożliwiając np. wymianę sztucznych penisów oraz korzystanie z wibratora. Zanim kupimy strap on lub inne zabawki erotyczne, warto zwrócić uwagę na ich jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. Doskonałej jakości gadżety i akcesoria erotyczne oferuje sklep internetowy Kraina Rozpusty, w którym dostępne są jedynie starannie wyselekcjonowane produkty. Strap on to jedno z akcesoriów erotycznych, które kojarzone są przede wszystkim z seksem lesbijskim, jednak coraz częściej stosowany jest również przez pary hetero i biseksualne, pozwalając na podniesienie atmosfery w sypialni oraz zapewnienie partnerowi całkiem nowych doznań. Zanim zaczniemy korzystać w sypialni z uprzęży na dildo, warto poćwiczyć posługiwanie się sztucznym penisem, aby dojść do wprawy i opanować sztukę jego obsługi, co z pewnością zwiększy doznania płynące z miłosnych igraszek oraz eksperymentowania w sypialni.

Szybki kurs obsługi sztucznego penisa

Strap on pozwala przenieść życie erotyczne na całkiem inny poziom, jednak nie należy korzystać z niego bez wcześniejszego przygotowania. Trzeba koniecznie przećwiczyć panowanie nad sztucznym penisem oraz pamiętać o korzystaniu z lubrykantów zarówno w przypadku stosunków analnych, jak i stosunków waginalnych. Odpowiednie nawilżenie nie tylko zwiększa przyjemność odczuwaną podczas penetracji, ale także zabezpiecza przed otarciami i innymi uszkodzeniami śluzówki pochwy i odbytu. Co więcej, strap on oraz inne gadżety i akcesoria erotyczne trzeba utrzymywać w higienicznej czystości, stosując w tym celu specjalistyczne preparaty. Dość duży wybór uprzęży na dildo pozwala dopasować ich wygląd do indywidualnych potrzeb. Doskonałym wyborem jest strap on z wymiennymi ringami, dzięki którym można cieszyć się korzystaniem z różnego rozmiaru dild.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz