Czym jest system eBOK dla firm?

pexels math 331684 1

System eBOK to sposób na stały kontakt ze swoimi klientami, który znacznie ułatwia budowanie pozytywnych doświadczeń konsumenckich. Czym dokładnie jest i czy potrzebujesz go w swojej firmie? W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

Czym jest eBOK?

System eBOK dla firm, czyli elektroniczne biuro obsługi klienta, umożliwia komunikację między firmą, a jej klientami. Niezależnie więc, czy sprzedajesz jakieś produkty czy usługi, warto jest mieć taką przestrzeń. Szczególnie często z eBOK korzystają dostawcy mediów, np. prądu, gazu, Internetu czy telewizji. Nie oznacza to jednak, że jeśli świadczysz inne usługi, np. bankowe czy deweloperskie lub sprzedajesz produkty, np. zabezpieczenia do domu, powinieneś z tego rezygnować.

Korzyści dla biznesu z posiadania eBOK

Wprowadzenie eBOK do swojej firmy niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim zwiększa sprzedaż, gdyż wiele osób nie ma czasu ani ochoty, żeby przychodzić do tradycyjnego biura, ale chętnie korzysta z internetowych ścieżek zdobywania informacji. Poza tym takie systemy pozwalają też na wprowadzenie dynamicznego cennika czy programu lojalnościowego, co ma bezpośrednie przełożenie na wyniki sprzedażowe.

Ułatwiona praca dzięki eBOK

Co więcej, sami pracownicy firmy oraz jej właściciele skorzystają na posiadaniu takiego elektronicznego biura obsługi, ponieważ będą mogli samodzielnie sprawdzić wszystkie istotne informacje, bez szukania papierowych dokumentów. Poza tym dane przechowywane w systemach informatycznych KartGIS dostępne są w chmurze przez 24 godziny na dobę, w związku z tym, w przypadku kryzysowej sytuacji, wystarczy otworzyć laptopa. Nie trzeba jechać do biura, aby wyjmować dokumenty z szaf pancernych. Dodatkowo użytkownicy mogą sami zmienić pewne elementy, np. adres dostawy, jeśli klient dzwoni z prośbą o taką modyfikację. Wato też wspomnieć, że system eBOK umożliwia zróżnicowanie uprawnień dostępu dla użytkowników oraz może zostać zintegrowany z innymi narzędziami, co jest niezwykle pomocne.

Elektroniczne biuro obsługi klienta to przyszłość. Jeśli jeszcze nie masz go w swojej firmie, koniecznie zainteresuj się tym tematem!

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz