Samochód typu TIR. Jak utrzymać w firmie jego dobry stan techniczny?

stan techniczny tira

Gdy prowadzimy firmę transportową, musimy szczególną uwagę zwrócić na to, jakie wyposażenie posiadamy. Trudno wyobrazić sobie krajowe czy międzynarodowy transport towarów bez odpowiedniego auta TIR. Tego rodzaju pojazdy są szczególnie narażone na intensywne użytkowanie, mają duży przebieg, często transportują towary o dużej masie. Zapewnienie ich  dobrego stanu technicznego pozwoli na sprawne realizowanie zleceń. Ważne jest również posiadanie myjni TIR, dzięki której auta będą wyglądać w pełni profesjonalnie.

Transport samochodowy, zarówno krajowy, jak również międzynarodowy cieszy się bardzo dużą popularnością i jest dobrą alternatywą dla transportu kolejowego. W skali nawet jednego miesiąca transportowane są samochodami bardzo duże ilości towarów, począwszy od produktów spożywczych i produktów pierwszej potrzeby na materiałach budowlanych kończąc. Samochody typu TIR są powszechnie wykorzystywane, a to sprawia, że trzeba zadbać o ich wygląd oraz odpowiedni stan techniczny.

Auto Serwis TIR

Jednym z podstawowych aspektów jest regularne dokonywanie przeglądów technicznych, diagnozowanie usterek, usuwanie napraw, wymiana wszystkich części, które są konieczne do wymiany. Współpraca z doświadczonym mechanikiem samochodowym lub stacją diagnostyki pojazdów sprawi, że będziemy pewni, że auto będzie mogło bezpiecznie poruszać się po drodze i nie będzie stwarzać zagrożenia.

Zobacz także: https://ozled.pl/dlaczego-myjnie-bezdotykowe-sa-popularne/

Myjnie TIR. Czym są i gdzie można je zamówić?


Myjnie TIR to profesjonalne wyposażenie, na które decyduje się coraz więcej firm. Można je zakupić w firmie https://www.sultof.pl/. Tego rodzaju myjnia pozwala na profesjonalne, dokładne, kompleksowe, skuteczne usuwanie zabrudzeń z karoserii, plandeki, a także innych elementów konstrukcji auta. Myjnia Tir jest oczywiście w pełni zautomatyzowana, klient nie musi robić praktycznie nic, aby otrzymać auto, które jest kompleksowo wyczyszczone.

Wszystkie urządzenia, które wchodzą w skład myjni TIR, są dokładnie zaprojektowane, a także wykonane z odpowiedniej jakości materiałów. Sama myjnia jest bezpieczna, łatwa w obsłudze, prosta w ewentualnym serwisie. Nie bez znaczenia jest energooszczędność całej konstrukcji, jak również oszczędność wody.

Kluczem do sukcesu jest posiadanie zamkniętego obiegu wody, który wyposażony jest w urządzenia do jej kompleksowego oczyszczenia. Dzięki takiej instalacji nie dochodzi do marnowania wody. Uzdatnianie pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie. 

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz