Jak wybrać eleganckie czarne etui na telefon?

pexels karolina grabowska 6255907

Telefon stał się urządzeniem, które prawie każdy z nas ma przy sobie cały czas. Kieszeń, plecak, torebka – te miejsca nie zawsze zapewniają dostateczną ochronę drogiego sprzętu przed porysowaniem i innymi uszkodzeniami. Jeśli zastanawiałeś się, jak wybrać eleganckie czarne etui na telefon, dzięki któremu zachowa elegancki wygląd nowego urządzenia, przeczytaj do końca ten artykuł.

Jakie etui wybrać – kolorowe, czy przezroczyste

Wiele osób dokonuje wyboru swojego telefonu na podstawie jego zewnętrznego wyglądu. Producenci prześcigają się w wymyślaniu ciekawych akcentów stylistycznych i zatrudniają wysoko cenionych artystów, którzy opracowują różne wersje kolorystyczne urządzeń. A klient zaraz po zakupie pakuje to małe dzieło sztuki do etui za kilka złotych, w którym każdy telefon wygląda dokładnie tak samo.

Aby zachować indywidualność projektu i cieszyć się oryginalnym wyglądem swojego telefonu, powinieneś wybrać czarne etui Apple. Ten niezwykle przydatny gadżet został zaprojektowany w taki sposób, aby chronić Twój telefon przed skutkami nieprzyjaznych zdarzeń, ale jednocześnie nie ukrywać jego urody. Etui jest przezroczyste, choć w miejscach zgrubień pobłyskuje elegancką czernią. Teraz Twój iPhone jest bezpieczny i ciągle wygląda doskonale.

Jak słuchać głośnej muzyki bez kabli?

Impreza w plenerze albo samotna wycieczka w opustoszałym terenie, a nie ma jak posłuchać muzyki? Rozwiązaniem może okazać się nowoczesny głośnik bezprzewodowy Bluetooth, który możesz podłączyć do swojego telefonu lub tabletu bez używania jakichkolwiek kabli połączeniowych. Mało tego – nie potrzebujesz nawet podłączać takiego sprzętu do prądu, bo ma zapas energii na wiele godzin grania.

Jeśli obawiasz się, że głośnik bluetooth będzie pracował tylko z wybranymi urządzeniami, to na szczęście dla siebie jesteś w błędzie. Technologia połączenia przez bluetooth pozwala na sparowanie głośnika z każdym urządzeniem, które również jest wyposażony w ten system łączności. Dzięki temu możesz nadawać, samemu będąc w odległości nawet do 10 metrów od głośnika. Prawda, że wygodne?

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz