Kotły kondensacyjne Victrix Tera – nowa generacja pieców na gaz

ogrzewanie

Kotły kondensacyjne Victrix Tera to urządzenia, które przeznaczone są do przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz systemów centralnego ogrzewania. Wyróżnia je przede wszystkim wysoka efektywność działania i duża oszczędność. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowe generacje modeli tej marki. Czym wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań? Dlaczego warto zainwestować w taki kocioł? Podpowiadamy.

Czym wyróżniają się nowoczesne kotły kondensacyjne Victrix Tera?

Victrix Tera to popularne rodzaje kotłów kondensacyjnych produkowanych przez firmę Immergas. W tej serii znaleźć można cztery różne rodzaje urządzeń. Wszystkie z nich wyróżniają się na tle rozwiązań konkurencyjnych przede wszystkim dużą wydajnością w postaci wysokiej efektywności energetycznej. Modele urządzeń Victrix Tera charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami i bardzo elegancką stylistyką. Tym samym idealnie nadają się nie tylko do klasycznej kotłowni, ale również do pomieszczeń takich jak na przykład łazienka.

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na model Victrix Tera 24 Plus, który posiada zintegrowane sterowanie cyfrowe, a sam zapłon inicjowany jest elektronicznie. Co w znaczący sposób wpływa na intuicyjne sterowanie i precyzję działania przy maksymalnej efektywności wykorzystania paliwa gazowego do ogrzewania. Piec może być także podłączony do zewnętrznego zasobnika ciepłej wody użytkowej oraz wykorzystywać nowoczesną automatykę pogodową.

Dlaczego warto zainwestować w kotły kondensacyjne Victrix Tera?

Istotnym argumentem przemawiającym za tym, że warto zainwestować w kotły kondensacyjne z serii Victrix Tera, jest przede wszystkim fakt, że są one produkowane przez dobrze rozpoznawalnego i renomowanego włoskiego producenta, firmę Immergas. Jest to przedsiębiorstwo, które już od ponad 50 lat opracowuje nowe technologie i wytwarza wysokiej jakości urządzenia grzewcze. Każdego roku w ich ofercie pojawiają się modele kotłów, które zazwyczaj wyznaczają nowe trendy w rozwoju tej branży.

W kotłach kondensacyjnych z serii Victrix Tera zawarto bardzo wiele nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań, które w istotny sposób wpływają na wysoką wydajność i dużą oszczędność. Niebagatelne znaczenie ma także intuicyjna i prosta obsługa. Wszystkimi ważnymi ustawieniami steruje się za pomocą intuicyjnego panelu. Właściciele tych urządzeń cenią sobie także dużą niezawodność oraz trwałość, co widać wyraźnie po solidnym wykonaniu i wykorzystaniu wytrzymałych materiałów. Każdy kocioł w standardzie dysponuje także dwuletnią gwarancją producenta.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz