Meble na wymiar – jakiego stolarza wybrać?

meble na wymiar

Interesują Cię niedrogie, ale funkcjonalne meble na wymiar do domu lub mieszkania? Chcesz znaleźć odpowiedniego stolarza, który przygotuje cały projekt zgodnie z Twoimi życzeniami, biorąc pod uwagę jak najniższe koszty? Powinieneś wiedzieć, że meble na wymiar, tworzone na specjalne zamówienie to przedsięwzięcie nieco inne, niż fabryczne projektowanie elementów wnętrz. Indywidualne ceny za usługi stolarskie nie zawsze są proporcjonalne do jakości wykonywanej pracy. Aby uniknąć niepotrzebnych wpadek – najlepiej będzie od razu zgłosić się do specjalistów z Kalisza z Kaja-Meble.pl. Zaoszczędzisz tutaj czas na wyborze stolarza, dopasujesz projekt do własnych oczekiwań i realnie oszacujesz czas realizacji.

Dlaczego właśnie meble na wymiar Kaja?

Wybór właściwego stolarza zawsze warto rozpocząć od przeglądu jego portfolio. Trudno zaufać we współpracy komuś, kto swoje referencje opiera wyłącznie na prezentacji werbalnej. Dlatego specjaliści z firmy Kaja Meble stale dbają o aktualizację profesjonalnego portfolio, w którym na czoło wysuwają się projekty stylem nawiązujące do początków XX wieku. Szerokie spektrum działalności pozwala marce Kaja Meble sukcesywnie wprowadzać do oferty rozwiązania, na które wcześniej mało która firma meblarska i projektowa była w stanie się zdecydować.

Dzięki temu oryginalność wnętrz łazienkowych, kuchennych, pokojowych czy gabinetowych zauważalna jest już od pierwszego kontaktu z materiałami przeznaczonymi dla wszystkich chętnych do współpracy. Komfortowe i nowoczesne meble na wymiar uzupełniają liczne zabudowy, dzięki czemu możemy mówić o optymalnym zachowaniu proporcji w przestrzeni i wydobyciu z danej formy przemysłowej jej w pełni najlepszych cech fizycznych.

Meble na wymiar w fazie projektowej

Zanim meble na wymiar zyskają swoją określoną formę przestrzenną, muszą zostać zachowane wszystkie etapy tworzenia nowej jakości. Nie da się tego wykonać bez specjalistycznych programów komputerowych i nowoczesnych technologii projektowania. Każdy mebel z unikalnej serii Kaja Meble, przed oficjalną premierą oraz skierowaniem do wykonania, przechodzi fazę prototypu, dzięki czemu możliwe są korekty i modernizacje na wszystkich etapach prac, aby na rynek lub do indywidualnego odbiorcy trafił produkt w pełni odpowiadający oczekiwaniom.

Konstruktorzy i stolarze współpracujący z marką Kaja Meble stanowią zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim stażem, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie materie tworzące meble na wymiar nie są w żaden sposób łączone przypadkowo i bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności za finalny produkt. Marka Kaja Meble od pewnego czasu wdraża rozwiązania, by w jednym meblu mieściło się wiele, nierzadko dość skrajnych zastosowań. Dotyczy to zwłaszcza mebli projektowanych specjalnie z myślą o najmłodszych. Prace nad zoptymalizowaniem funkcjonalności mebli, z których korzystamy na co dzień w domu lub w pracy stanowią ogromne wyzwanie, a zarazem przyjemność, że znowu udało się dotknąć czegoś nowego.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz