Orurowanie ciężarowe – dlaczego warto na nie postawić?

tuning ciezarowek

Dzisiejsze czasy umożliwiają kierowcom modyfikowanie swoich samochodów wedle uznania. Tuning jest bardzo popularny wśród kierowców zawodowych i nie tylko. Poprzez ten proces można nie tylko poprawić osiągi samego silnika, lecz także dodać nieco finezji i ciekawego stylu do swojego pojazdu. Na ogół tuningowane są samochody osobowe, lecz nie jest to reguła. Coraz częściej właściciele firm transportowych decydują się na tuning samochodów ciężarowych. Można go osiągnąć poprzez różne metody. Do najciekawszych rozwiązań należy jednak orurowanie pojazdów ciężarowych. Jest to bardzo ciekawy zabieg, który niesie za sobą wiele zalet. Co warto o nim wiedzieć?

Na czym polega orurowanie samochodów ciężarowych?

Tuning, jakim jest orurowanie ciężarowe w Mazowieckim to bardzo często wybierane rozwiązanie. Daje to wiele ciekawych zalet. Warto jednak wiedzieć, na czym polega proces orurowania. Materiałem, który wykorzystuje się do tego procesu jest wysokiej jakości stal nierdzewna. Materiał ten jest bardzo praktyczny w użyciu dzięki łatwości obróbki. Sprawia to, że istnieje możliwość tworzenia orurowań samochodów ciężarowych wedle wytycznych klienta. Można nadać jej oczekiwany kształt i rozmiar. Najczęściej zamawiane są orurowania górne i dolne. Do tego dochodzą orurowania podzderzakowe i takie, które potocznie określa się terminem ,,kangur”. Do orurowania dochodzą również inne akcesoria. Można tutaj wyróżnić spory wybór halogenów, oświetlenie diodowe czy też sygnały pneumatyczne. Sprawia to, że orurowanie pełni nie tylko rolę estetyczną, ale też czysto praktyczną.

Jakie są zalety orurowania samochodu ciężarowego?

Dobre orurowanie Lamebax nadaje samochodowi szereg zalet. Poprawia to w dużym stopniu aerodynamikę pojazdu. Dzięki redukcji oporu powietrza, samochód może wykazywać też dużo mniejsze spalanie paliwa. Do tego dochodzą wyżej wymienione akcesoria jak np. halogeny. Jest to bardzo ciekawy zabieg estetyczny, który sprawia, że flota pojazdów wyróżnia się na drodze względem konkurencji.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz