Podświetlana witryna jako przyjemny dla oka akcent do salonu

modne meble

Szukasz do swojego pokoju dziennego mebla, który pozwoli Ci wyeksponować ulubioną kolekcję lampek do wina lub pamiątkowych zdjęć z egzotycznych wakacji? Świetnym rozwiązaniem okażą się tutaj przeszklone witryny. Możesz ustawić w nich wszystko to, co chcesz trzymać na widoku. Dodatkowo dzięki umieszczeniu oświetlenia LED możesz mocnej podkreślić miejsce, w którym stoją Twoje ulubione przedmioty i cieszyć się nimi przez cały czas.

Jak wykorzystać podświetlaną witrynę w swoim salonie?

Przeszklone witryny pełnią nie tylko funkcję ozdobną. Są to idealne meble do przechowywania ulubionej zastawy stołowej, filiżanek do herbaty, porcelanowych figurek czy książek, które chcesz wyeksponować. Dodatkowo zamontowane podświetlenie LED sprawia, że również wieczorem Twoje ulubione przedmioty są dobrze widoczne i mogą w dalszym ciągu sprawiać Ci przyjemność. Delikatne światło w witrynach sprawdzi się też jako typowo wieczorne, delikatne oświetlenie np. podczas oglądania telewizji, gdy zapalona lampa sufitowa, to za dużo. Podświetlane meble mają bardzo nowoczesny charakter, a delikatne np. ciepłe światło doda pomieszczeniu przytulności. Szeroki wybór drewnianych witryn oferuje np. producent mebli drewnianych, firma Meble K&D.

Czy podświetlana witryna sprawdzi się w każdym domu?

Uważamy, że podświetlane witryny są tak uniwersalnymi meblami, że będą pasowały do pomieszczeń w praktycznie każdym stylu, niezależnie od tego, czy Twoje mieszkanie wykończone jest w estetyce klasycznej, loftowej czy nowoczesnej. Występują one w różnych rozmiarach, dlatego znajdziesz coś dla siebie, nawet jeśli Twój dom ma niewielki metraż. Umieszczenie drewnianej witryny w małym pokoju sprawia, że zyskuje on głębi i optycznie wygląda na bardziej przestronny. Czy taki mebel nadaje się tylko do salonu? Oczywiście, że nie! Możesz ustawić go również w jadalni, pokoju dziecka, sypialni czy biurze. Wszędzie tam, gdzie potrzebujesz uporządkować i schować jakieś rzeczy, ale chciałbyś jednocześnie trzymać je na widoku. Dzięki temu, że witryna jest zamykana, Twoje ulubione przedmioty nie będą się tak szybko kurzyć i są dodatkowo ochronione np. przed małymi rączkami Twojego dziecka, które mogłoby z łatwością zbić Twoją ulubioną porcelanową figurkę.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz