Gdzie szukać części do wózków paletowych?

wozki paletowe

Awaria podnośnika paletowego to coś, na co nie może pozwolić sobie żaden przedsiębiorca. Zamówienia na magazynie stoją, czas goni, telefony od klientów się urywają… Na pewno nie raz prowadząc swój sklep, hurtownię czy inny zakład posiadający magazyn, spotkałeś się z takimi sytuacjami. Wówczas stoisz przed poważnym zadaniem: gdzie szukać części do wózków paletowych, by jak najszybciej wyeliminować usterkę?

Z czego składa się wózek paletowy?

Podnośnik paletowy nazywany potocznie wózkiem paletowym to urządzenie, bez którego nie da się wyobrazić pracy w żadnym magazynie – bez względu na to, czy będzie to sklep spożywczy, czy wielka hurtownia. Bez wątpienia ułatwiają przewożenie i składowanie ładunków, dzięki czemu praca jest szybsza i przyjemniejsza. Podnośnik paletowy tak samo, jak każde inne urządzenie może ulec awarii lub zużyciu. Ważne jest, by szybko wymienić uszkodzone lub wyeksploatowane części. Dzięki temu unikniemy na przykład zahamowania rozładunków czy wysyłki towarów.

Z czego składa się wózek paletowy i jakie części zamienne do podnośnika paletowego najczęściej podlegają wymianie? To przede wszystkim różnego rodzaju kółka. Między innymi poliuretanowe, plastikowe, nylonowe, poliamidowe czy ulepszone egzemplarze z dodatkowym łożyskiem. Oprócz tego niekiedy należy wymienić baterie w wózku, elementy hydrauliki czy zaopatrzyć się w nową szybką ładowarkę do modeli elektrycznych.

Sklep online z częściami do wózków paletowych

Klienci coraz bardziej doceniają możliwość zakupów internetowych. Dlatego też sklep online z częściami do wózków paletowych to pierwsze miejsce warte sprawdzenia, gdy istnieje potrzeba wymiany jakichkolwiek komponentów. Jak mówi pracownik firmy TOR Industries – producent urządzeń magazynowych:

Sklepy internetowe mają zdecydowanie przewagę nad sklepami stacjonarnymi, jeśli chodzi o ceny części zamiennych. Online jest zdecydowanie taniej. W naszym sklepie dodatkowo zapewniamy szybką realizację zamówienia, dzięki czemu mogą mieć Państwo potrzebne produkty w swoim domu nawet następnego dnia.

Części do wózków paletowych kupowane online zawsze mogą być zwrócone. Do tego podlegają gwarancji producenta – zupełnie jak te kupione stacjonarnie. W ostatnim czasie obserwujemy wyraźny wzrost zainteresowania zakupami internetowymi, a trend ten z całą pewnością będzie się utrzymywał. Co za tym idzie, w sklepach internetowych będzie na pewno coraz większy wybór w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach!

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz