Stoły rozsuwane, czyli mebel, który dopasuje się do twoich potrzeb

meble do jadalni

Jednym z ważniejszych, a zarazem ostatnich etapów urządzania mieszkania czy domu jest bez wątpienia dobór mebli. Pomieszczeniem, którego nie może zabraknąć w żadnym domu, jest kuchnia lub jadalnia. Z uwagi na to, że to miejsce, w którym rodzina będzie spędzała wspólnie czas, warto zadbać o to, aby było funkcjonalne i przytulne. Czasami zdarza się tak, że jadalnia nie jest zbyt dużym pomieszczeniem wówczas najlepiej zainwestować w rozsuwany stół. Jakie są zalety tego mebla?

Na co zwracać uwagę, wybierając rozsuwany stół? 

Rozsuwany stół to uniwersalny i funkcjonalny mebel, który warto mieć w jadalni czy w salonie. Jednak aby dobrze spełniał swoje funkcje i prezentował się estetycznie, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, odwiedzając sklep z meblami. O to, co jest najważniejsze, zapytaliśmy specjalistę ze sklepu z eleganckimi meblami do salonu JNP Meble Nowak, który wyjaśnił:

– Rozsuwany stół to mebel, który cieszy się dużą popularnością z uwagi na to, że na co dzień nie zajmuje zbyt wiele miejsca, w razie potrzeby można go rozłożyć i urządzić przyjęcie. Jeżeli ma się znaleźć w niewielkim pomieszczeniu, to wybierając go, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, aby był kompaktowy i prosty w obsłudze. Niemniej ważne jest też kupno odpornego na zarysowania produkty, którego konstrukcja jest stabilna. Stoły powinny być też na tyle wysokie, aby krzesła się pod nimi bez problemu mieściły.

Dlaczego warto zainwestować w rozsuwany stół? 

Zastanawiając się nad tym, jakie meble najlepiej sprawdzą się w salonie albo w jadalni, warto brać pod uwagę ich funkcjonalność i estetykę. Jeżeli chodzi o omawiane stoły rozsuwane, to mają mnóstwo zalet. To przede wszystkim uniwersalne meble, które można ustawić zarówno w kuchni, jak i w salonie czy w jadalni. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to mogą służyć jako tymczasowy blat roboczy. Taka przestrzeń może się przydać podczas przedświątecznych przygotowań. Niepodważalną zaletą rozsuwanych stołów jest również ich rozmiar.

Na co dzień są kompaktowymi produktami, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a gdy zajdzie taka potrzeba, pomieszczą nawet kilkunastu gości. Ponadto to solidne meble, które zwykle są wykonane z materiałów odpornych na zarysowania i inne uszkodzenia. Dzięki temu posłużą przez wiele lat. Taka inwestycja to świetne rozwiązanie dla osób, które mają niewielkie mieszkania. Stół rozkładany na co dzień będzie zajmował niewiele przestrzeni, a na czas przyjmowania gości można go łatwo powiększyć, nie używając zbyt dużej siły.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz