Warszawskie Ekocuda wracają stacjonarnie!

stacjonarnie

11 i 12 września – Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 – zamieni się w „miasteczko”, nad którym władzę przejmą miłośnicy kosmetyków naturalnych. Właśnie tam, po długiej przerwie, odbędzie się 8. edycja targów kosmetyków naturalnych Ekocuda w Warszawie. Organizatorzy zapraszają do nowej, znakomicie skomunikowanej lokalizacji, do przestrzeni, która pozwoli na swobodne i bezpieczne spotkania wystawców z ich ulubionymi klientami. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Wypoczęci po wakacyjnych wojażach, z głową otwartą na nowe wyzwania, wchodzimy w jesienny czas. Długie wieczory, niższe temperatury dla wielu są pretekstem, by w domowym zaciszu zadbać o swoje ciało, zregenerować je po lecie i przygotować na nadchodzącą zimę. Niezbędne tu będą dobrze dobrane do naszych potrzeb kosmetyki naturalne. Jak je skompletować? Co powinno się znaleźć w naszej kosmetyczce? Na te i inne pytania na pewno odpowiedzą wystawcy – eksperci podczas ekocudownego weekendu.

Stacjonarnie, naturalnie!

– Jestem ogromnie szczęśliwa, że Ekocuda wracają w wersji stacjonarnej! Cała społeczność skupiona wokół Ekocudów bardzo czekała na ten moment. Po wielu miesiącach będziemy mogli ponownie się spotkać, poznać nowości rynkowe, porozmawiać z przedstawicielami ulubionych marek i skompletować nasze kosmetyczki. Co ważne, wystawcy dla odwiedzających przygotowują wiele atrakcyjnych ofert, promocji, dlatego możemy liczyć na udane zakupy w korzystnych cenach. – mówi Zuzanna Mierzejewska, właścicielka marki Ekocuda i organizatorka targów. Dodaje: W trosce o uczestników Targów zadbaliśmy o większą, bezpieczną i dobrze skomunikowaną lokalizację, by każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, mógł komfortowo do nas dołączyć, czy to komunikacją czy własnym samochodem.

Kosmetyki pielęgnacyjne, kolorowe, dedykowane dzieciom – różnorodność jaką zapewniają wystawcy sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Warto więc zaprosić do wspólnego świętowania swoich najbliższych domowników czy przyjaciół. Zapiszcie w kalendarzu: 11 i 12 września, EKOCUDA w centrum EXPO XXI! Będziecie mogli wybierać spośród dziesiątek marek, testować kosmetyki naturalne i w pełni cieszyć się niepowtarzalną targową atmosferą.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz