Krem na piersi

powiekszanie piersi

Piękny, jędrny i pełny biust to marzenie każdej kobiety. Piersi stanowią wyróżnik kobiecości. Niestety, ich wygląd z wiekiem zaczyna poddawać się prawom grawitacji. Zaczynają wiotczeć oraz tracić na jędrności. Skóra biustu jest niezwykle delikatna i wrażliwa na wszelkie zmiany w jej obrębie.

Dlaczego biust traci jędrność?

Jest bardzo wiele czynników, które wywierają negatywny wpływ na wygląd piersi. Utrata jędrności jest potęgowana przez okres ciąży oraz karmienia piersią, przybieranie na wadze oraz zbyt szybkie spadki na wadze. Potęgowane jest to poprzez naturalne procesy związane ze zmniejszaniem się ilości włókien kolagenu i elastyny w skórze. Zazwyczaj jest to w okolicach 25 roku życia, dokładny moment jest wynikiem uzależnionym głównie od odziedziczonych predyspozycji po swoich przodkach. Czynnik genetyczny można zahamować poprzez prawidłową pielęgnację biustu oraz jego okolic. Istotne jest również dbanie o skórę dekoltu. Krem na powiększanie biustu posiada specjalistyczne opracowaną formułę, która wycelowana jest w problemy związane z estetyką biustu.

Kosmetyki do pielęgnacji biustu

Na rynku oferowanych jest wiele przeróżnych kosmetyków do pielęgnacji biustu. Różnią się ceną, producentem oraz przede wszystkim składem. Większość z nich posiada składniki, które powinny być absolutnie unikane przez osoby, które prowadzą lub chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Kategorycznie należy się wzbraniać przed produktami zawierającymi SLS i Parabenów. Korzystanie z nich może zapewnić wizualne efekty, jednak niekorzystnie odbije się na zdrowiu. Możliwe, że odbiją się niekorzystnie na zdrowiu, czego efekty będą odczuwalne po wielu latach. Warto poświęcić chwilę i poszukać produktów ze składem naturalnym. Ich działanie nie jest gorsze, a z pewnością uchroni przed widmem poważnych chorób za kilka, kilkanaście lat

Krem ujędrniający do biustu

Krem ujędrniający do biustu przywraca piersiom ich dawną spójność. Stopniowo wraz z prawidłowym stosowaniem pozwala odczuć cofanie się wiotkości piersi. W swoim składzie zawiera substancje, które są naturalnie produkowane przez organizm a z wiekiem ich wydzielanie zmniejsza się lub całkowicie zanika. Taka zewnętrzna suplementacja potrzebnych składników ma na celu uregulowanie naturalnie występujących niedoborów, wpływających na pogorszenie się stanu estetycznego piersi.

Efekty po zastosowaniu kremu na biust

Krem powiększający do biustu wykazuje działanie optycznie powiększające. Jego stosowanie nie jest równoznaczne inwazyjnemu zabiegowi chirurgii plastycznej, kiedy pod tkankami wprowadzane są implanty. Kremy do biustu mają za zadanie nadać im jędrności i pełności, dzięki czemu wizualnie otrzymujemy efekt większego biustu.

Krem do biustu czy serum do biustu nie są w stanie samodzielnie przywrócić dawny wygląd biustu. Realne rezultaty przynoszą dopiero w połączeniu z systematycznie wykonywanymi ćwiczeniami klatki piersiowej. Mają za zadanie wzmocnić mięśnie i więzadła podtrzymujące biust. Kremy dostarczają niezwykle ważnych substancji, więc ich stosowanie jest naprawdę potrzebne w trosce o ładny biust. Fizycznie można zauważyć znaczną różnicę – piersi “mogą” się unieść o dwa centymetry w górę.

Podsumowanie

Droga do odzyskania dawnego wyglądu piersi jest bardzo pracochłonna. Wymaga sporego samozaparcia, wytrwałości oraz regularności w działaniu. Zauważalne efekty są możliwe do osiągnięcia, jednak musi upłynąć trochę czasu, żeby je obiektywnie dostrzec. Przy wykonywanych ćwiczeniach warto pamiętać o prawidłowej pielęgnacji. Kremy na powiększenie biustu lub kremy ujędrniające do biustu pozwolą skrócić czas oczekiwania, skóra nabiera elastyczności i jędrności. Każdego dnia warto wyznaczać sobie małe cele, tj. trening, pielęgnacja, które po zsumowaniu przerosną nasze oczekiwania.

By redakcja serwisu

Dodaj komentarz